| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De Barr en Stroud Skyline 7x50 Marine is een echte watersportkijker. Dankzij het robuuste porro ontwerp ligt de kijker goed stabiel in de hand en geeft veel grip, ook onder veeleisende weersomstandigheden.
De combinatie van een vergroting van 7 keer en een objectief grootte van 50mm geeft de kijker een pupiluittrede van ruim 7 mm. Net zo groot als de maximale pupilopening van het menselijk oog.
Mede hierdoor is deze Skyline 7x50 Marine zeer lichtsterk. De oculairen zijn mooi groot uitgevoerd wat het kijkgenot verhoogd.
De kijker is volledig waterdicht, met stikstof gevuld en volledig met o-ringen uitgevoerd zodat vocht en vuil buiten de kijker worden gehouden. De met rubber beklede body geeft naast een stevige grip ook de nodig bescherming.
De body is massief en gemaakt van gegoten aluminium en voldoet aan de bekende ISO9001 en ISO140001 certificering.
De Skyline 7x50 Marine is een hoogwaardige kijker voor watersporters. Alle lensdelen en prisma’s zijn gemaakt van BaK-4 glas en alle oppervlakten zijn voorzien van antireflecterende coating.
De comfortabele gele draagriem maakt het dragen van de verrekijker zeer aangenaam. Met de statiefaansluiting kan de kijker eenvoudig met een optionele statiefadapter op een statief geplaatst worden.
- Barr en Stroud Skyline 7x50 Marine
- Draagtas
- Gele draag-drijfriem
- Reinigingsdoekje
- Handleiding
Specificatie Barr en Stroud Skyline 7x50 Marine |
|
| Artikelnummer | 45557 |
| Artikelnaam | Barr en Stroud Skyline 7x50 Marine |
| Type | Porro |
| Vergroting | 7x |
| Objectief lensdiameter | 50 mm |
| Pupiluittrede | 7,14mm |
| Oogafstand | 27,4mm |
| Schijnbaar gezichtsveld (°) | 6,6 |
| Gezichtsveld op 1000 m | 115m |
| Kortste scherpstelafstand | 6m |
| Lichtsterkte | 51 |
| Schemergetal | 18,7 |
| Interpupillaire distance (mm) | 56-72 |
| Prismaglastype | BaK-4 |
| Coating optiek | Fully multi-coated |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Verstelbare oogcups | Opvouwbaar |
| Splash-proof | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermtas | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairdop | Ja |
| Gas gevuld | Ja (stikstof) |
| Draagriem | Ja |
| Body materiaal | Polycarbonaat |
| Body bekleding | Geel/zwart rubber |
| Afmetingen (lxhxb) | 202 x 198 x 65 mm |
| Totaal gewicht | 890 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Optical Vision Ltd., Unit 3; Bury Buisness Park, IP30 9UP Bury St. Edmunds / Suffolk, GB, info@optical-vision.de |
| Verantwoordelijke persoon: | Optical Vision Limited, Duracher Straße 11, 87437 Kempten, DE, info@optical-vision.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |